×

Salon kosmetyczny dla mężczyzn Warszawa

BK MAN to gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w Warszawie, w którym dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu, każdy pan może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wizyta w salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie czy ładna sylwetka to pożądane cechy zadbanego mężczyzny. W profesjonalnych zabiegach dedykowanych dla mężczyzn, wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn.

Nasze ekspertki doradzą, jak dbać o siebie na co dzień, oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku i męskich potrzeb.

W gabinecie BK MAN zapewniamy kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp. Zajmujemy się także depilacją męskiej skóry oraz wykonujemy zabiegi na włosy oraz masaże dla mężczyzn.

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

LOKALIZACJA

Gabinet Kosmetyczny BK MAN
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

Zobacz na mapie >

GODZINY OTWARCIA SALONU

poniedziałek – piątek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 -15:00
niedziela - ustalane indywidualnie

Depilacja męska

Depilacja męska WarszawaTo nie nowość, że mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd decydując się na depilację. Okolice najczęściej poddawane usuwaniu włosów to: pachy, klatka piersiowa i plecy. Męska depilacja to nie tylko moda, pozwala ona lepiej zadbać o higienę, szczególnie u Panów aktywnych sportowo.

W gabinecie kosmetycznym BK Man proponujemy 2 sprawdzone metody depilacji męskiej.

Sam zdecyduj, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Uwaga! NIE DEPILUJEMY MIEJSC INTYMNYCH U MĘŻCZYZNY!


Zobacz pozostałe zabiegi dla mężczyzn.

TOP