×

Salon kosmetyczny dla mężczyzn Warszawa

BK MAN to gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w Warszawie, w którym dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu, każdy pan może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wizyta w salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie czy ładna sylwetka to pożądane cechy zadbanego mężczyzny. W profesjonalnych zabiegach dedykowanych dla mężczyzn, wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn.

Nasze ekspertki doradzą, jak dbać o siebie na co dzień, oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku i męskich potrzeb.

W gabinecie BK MAN zapewniamy kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp. Zajmujemy się także depilacją męskiej skóry oraz wykonujemy zabiegi na włosy oraz masaże dla mężczyzn.

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

LOKALIZACJA

Gabinet Kosmetyczny BK MAN
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

Zobacz na mapie >

GODZINY OTWARCIA SALONU

poniedziałek – piątek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 -15:00
niedziela - ustalane indywidualnie

Zabiegi na twarz dla mężczyzn Warszawa

 

Zabiegi kosmetyczne na twarz WarszawaW gabinecie kosmetycznym dla mężczyzn BK for Man proponujemy szeroki zakres usług skierowanych do panów. Ponieważ skóra mężczyzny różni się znacznie od skóry kobiety, używamy do zabiegów kosmetyków dedykowanych mężczyznom. Ich odmienność wiąże się zarówno ze składem jak i zapachem.

Nasza specjalnością jest  skóra problematyczna, a w ofercie mamy  skuteczne zabiegi przeciwtrądzikowe, do skór wrażliwych i naczyniowych. W Bezpiecznej Kosmetyce dysponujemy nowoczesną i sprawdzoną aparaturą Hi-Tech.

Aktywny tryb życia w tym  pośpiech, stres, brak snu, niewłaściwa dieta, przyczyniają się do słabej formy i mało atrakcyjnego wyglądu. W BK for Man proponujemy  zabiegi oczyszczające, odżywcze, odmładzające, złuszczające oraz takie, które bardzo szybko poprawiające ogólną kondycję i wygląd skóry. Nasze specjalistki ocenią Twój problem i profesjonalnie  zajmą się Tobą,  proponując zabiegi dla mężczyzn oraz specjalistyczne kosmetyki dostosowane do typu skóry, wieku i potrzeb.

Oferujemy całą gamę sprawdzonych zabiegów pielęgnacyjnychodmładzających.


Zobacz pozostałe zabiegi dla mężczyzn.

TOP