×

Salon kosmetyczny dla mężczyzn Warszawa

BK MAN to gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w Warszawie, w którym dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu, każdy pan może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wizyta w salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie czy ładna sylwetka to pożądane cechy zadbanego mężczyzny. W profesjonalnych zabiegach dedykowanych dla mężczyzn, wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn.

Nasze ekspertki doradzą, jak dbać o siebie na co dzień, oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku i męskich potrzeb.

W gabinecie BK MAN zapewniamy kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp. Zajmujemy się także depilacją męskiej skóry oraz wykonujemy zabiegi na włosy oraz masaże dla mężczyzn.

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

LOKALIZACJA

Gabinet Kosmetyczny BK MAN
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

Zobacz na mapie >

GODZINY OTWARCIA SALONU

poniedziałek – piątek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 -15:00
niedziela - ustalane indywidualnie

Zabiegi na twarz dla mężczyzn Warszawa

 

Zabiegi kosmetyczne na twarz WarszawaW męskim gabinecie kosmetycznym  Klinika BK Man mamy w ofercie szereg   zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających twarz. Zabiegi, które dedykujemy Panom  są  skuteczne i bezpieczne, a ich efektem jest  młodsza i wypoczęta twarz.  Proponujemy zabiegi głęboko oczyszczające skórę oraz kuracje przeciwzmarszczkowe.

Nie boimy się  skór problematycznych, wiemy jak należy o nią dbać i pielęgnować. Jeżeli masz problemy z cerą u nas znajdziesz rozwiązanie. Od dawna pracujemy wg planu, który wspólnie układamy- "BKMan-Plan". Plan opiera się nie na objawach, ale na przyczynach problemu i uwzględnia naszą kompleksową wiedzę z zakresu: fizjologii skóry, działania technologii, chemii kosmetycznej czy suplementacji.

Opracowany przez nas Beauty plan obejmuje:

– konsultację i określenie potrzeb skóry

– diagnostykę i wyznaczenie celów

– elementy terapii – zabiegi, kosmetyki, suplementacja i zalecenia około zabiegowe.

Ważne! Beauty plan jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb skóry.

Mamy również doskonałe efekty w terapach laserowych skór naczynkowych, z trądzikiem różowatym i pospolitym. Więc jeżeli Twoim problemem jest zaczerwieniona skóra lub rozszerzone naczynka, znajdziemy na to sposób.

Nasz Zespół dysponuje  profesjonalną wiedza, zdobywaną na  licznych szkoleniach, a najnowocześniejsza aparatura, którą dysponujemy w gabinecie rozprawi się z każdym problemem i pomoże utrzymać skórę w dobrej formie przez wiele lat!

Zapraszamy również na zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn, które w naszej klinice wykonuje lekarz.

Nasza Klinika kosmetyczna dla mężczyzn od lat pomaga Panom rozwiązywać problemy ze skórą, ale też spowolnić skutki upływającego czasu.

Aby wybrać odpowiedni zabieg i uzyskać najlepszy efekt, zapraszamy na spotkanie, podczas którego kosmetolog obejrzy skórę, oceni problem i zaplanuje indywidualnie dobraną kurację.

 


Zobacz pozostałe zabiegi dla mężczyzn.

TOP