×

Salon kosmetyczny dla mężczyzn Warszawa

BK MAN to gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w Warszawie, w którym dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu, każdy pan może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wizyta w salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie czy ładna sylwetka to pożądane cechy zadbanego mężczyzny. W profesjonalnych zabiegach dedykowanych dla mężczyzn, wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn.

Nasze ekspertki doradzą, jak dbać o siebie na co dzień, oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku i męskich potrzeb.

W gabinecie BK MAN zapewniamy kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp. Zajmujemy się także depilacją męskiej skóry oraz wykonujemy zabiegi na włosy oraz masaże dla mężczyzn.

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

LOKALIZACJA

Gabinet Kosmetyczny BK MAN
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

Zobacz na mapie >

GODZINY OTWARCIA SALONU

poniedziałek – piątek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 -15:00
niedziela - ustalane indywidualnie

Zabiegi na Ciało

Zabiegi kosmetyczne na ciało WarszawaTo nie prawda, że tylko kobiety narzekają na niedoskonałości swojego ciała. Dla mężczyzn zdrowa i atrakcyjna sylwetka bywa równie istotna, dlatego ciężko nad sobą pracują, spędzając godziny na siłowniach, w klubach fitness czy uprawiając sporty.
Niestety czasami same ćwiczenia nie wystarczą - wtedy rozwiązaniem jest zabieg specjalistyczny w gabinecie kosmetologicznym. Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy, że zdrowy i atrakcyjny wygląd nie jest Ci obojętny. Stworzona dla Panów oferta BK Man sprosta nawet najbardziej wymagającym.


Zobacz pozostałe zabiegi dla mężczyzn.

TOP