×

Salon kosmetyczny dla mężczyzn Warszawa

BK MAN to gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w Warszawie, w którym dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu, każdy pan może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wizyta w salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie czy ładna sylwetka to pożądane cechy zadbanego mężczyzny. W profesjonalnych zabiegach dedykowanych dla mężczyzn, wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn.

Nasze ekspertki doradzą, jak dbać o siebie na co dzień, oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku i męskich potrzeb.

W gabinecie BK MAN zapewniamy kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp. Zajmujemy się także depilacją męskiej skóry oraz wykonujemy zabiegi na włosy oraz masaże dla mężczyzn.

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

LOKALIZACJA

Gabinet Kosmetyczny BK MAN
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

Zobacz na mapie >

GODZINY OTWARCIA SALONU

poniedziałek – piątek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 -15:00
niedziela - ustalane indywidualnie

Masaż mięśniowo powięziowy (masaż tkanek głębokich).

Masaż mięśniowo-powięziowy to forma terapii stosowana przy leczeniu bólu mięśni i stawów a także przy redukcji różnych innych dolegliwości bólowych.

Na czym polega masaż mięśniowo-powięziowy?

Masaż mięśniowo-powięziowy jest bardzo głębokim, wolno wykonywanym masażem polecanym przy rożnego rodzaju zespołach bólowych i napięciu tkanek. Głównymi przyczynami bólu i napięcia w ciele są schematy spięć psychologicznych, wypieranie emocji oraz negatywne przekonania, które powodują nadmierne skurcze (spazmy) w pięciu rodzajach miękkiej tkanki: mięśniach, nerwach, więzadłach, ścięgnach i powięzi. Przewlekłe napięcie blokuje przepływ tlenu do mięśni i nerwów, co z kolei jeszcze bardziej pogarsza całą sytuację.  Dzięki temu, że technika pracy z tkankami  miękkimi opiera się na zastosowaniu łokci lub kostek uzyskujemy większą głębokość i precyzję zabiegu niż inne formy masażu, co pozwala  osiągnąć bardzo dobre efekty w bardzo krótkim czasie. W zależności od potrzeb możemy pracować z całym ciałem lub z wybranym obszarem. Przy zespole cieśni nadgarstka lub zespołach bólowych związanych z tzw. łokciem tenisisty praca masażystki koncentruje się głownie na rękach. Przy bólach związanych ze zwyrodnieniem stawu biodrowego lub kolanowego, pracujemy głównie w obrębie nóg. Dużą poprawę uzyskujemy, pracując ze sztywnością karku i bólami w obręczy barkowej.

Efekty masażu mięśniowo-powięziowego:

  • zwiększenie elastyczności i upłynnienie tkanek,
  • przyspieszenie regeneracji tkanek, poprawa mobilności mięśni i powięzi,
  • usunięcie bólu różnego pochodzenia,
  • usunięcie zaburzeń napięcia mięśniowego,
  • zmniejszenie ograniczenia ruchomości,
  • zlikwidowanie sztywności.

Korzyści masażu mięśniowo-powięziowego:

  • redukcja bólu w napiętych tkankach
  • redukcja miejscowego napięcia,
  • zmniejszenie bólu po kontuzjach,
  • poprawa postawy ciała

⏱ Czas trwania masażu: 60 lub 90 min.

Cena masażu mięśniowo-powięziowego:  60 min - 250 zł / 90 min - 300 zł


Zarezerwuj wizytę telefonicznie: +48 725 900 700
lub umów się na wizytę online na portalu booksy.com

Zobacz pozostałe zabiegi dla mężczyzn.

TOP