×

Salon kosmetyczny dla mężczyzn Warszawa

BK MAN to gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w Warszawie, w którym dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu, każdy pan może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wizyta w salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie czy ładna sylwetka to pożądane cechy zadbanego mężczyzny. W profesjonalnych zabiegach dedykowanych dla mężczyzn, wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn.

Nasze ekspertki doradzą, jak dbać o siebie na co dzień, oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku i męskich potrzeb.

W gabinecie BK MAN zapewniamy kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp. Zajmujemy się także depilacją męskiej skóry oraz wykonujemy zabiegi na włosy oraz masaże dla mężczyzn.

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

LOKALIZACJA

Gabinet Kosmetyczny BK MAN
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

Zobacz na mapie >

GODZINY OTWARCIA SALONU

poniedziałek – piątek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 -15:00
niedziela - ustalane indywidualnie

Masaże dla mężczyzn

Masaż dla mężczyzn WarszawaMasaż to najpopularniejsza forma odnowy biologicznej. Odpowiednio wykonany, uwalnia stresy i napięcia dnia codziennego, poprawia krążenie krwi, zmniejsza ból, w efekcie zwiększając poziom energii i znacząco poprawiając samopoczucie. Wykonujemy masaże dedykowane mężczyznom. Tego typu masaże dla mężczyzn są chętnie wybierane przez panów, także tych, którzy na co dzień nie korzystają z oferty gabinetów SPA, salonów kosmetycznych czy gabinetów medycyny estetycznej. Poszukujesz gabinetu w którym wykonasz profesjonalny masaż dla mężczyzn Warszawa - nie czekaj i umów wizytę!

W ofercie masaży dla mężczyzn w BK Man Warszawa znajdziemy:

  • Masaże relaksacyjne - mające na celu dotlenienie, pobudzenie cyrkulacji w tkankach i pomoc w redukcji poziomu hormonu stresu.
  • Masaże lecznicze -  wpływające na uwolnienie od napięć i bólów mięśniowych, a także wzmacniające mobilność i elastyczność stawów oraz mięśni.

Zobacz pozostałe zabiegi dla mężczyzn.

TOP